• Zámer na prenájom kancelárie

• Predmet nájmu  -  prenájom kancelárie

Na základe zriaďovacej listiny, vystavenej zriaďovateľom - Trnavským samosprávnym krajom ( ďalej len "zriaďovateľ" ) dňa 1.7.12002 ako vlastníkom majetku, má prenajímateľ v správe nehnuteľnosť nachádzajúca sa v katastrálnom území Rakovice, zapísanú v Liste vlastníctva č.333 ako nový internát súpisné číslo 24 na parcele č. 2/3. Nehnuteľnosť je umiestnená v obci Rakovice. V zmysle "Zásad hospodárenia a nakladania s majetkom Trnavského samosprávneho kraja" je prenajímateľ (ako správca majetku zriaďovateľa) po súlade zriaďovateľa oprávnený prenechať do nájmu majetok, ktorý má v správe, tretej osobe.

V súlade s vyššie uvedeným prenajímateľ - Spojená škola, Rakovice25, Rakovice má zámer prenechať do nájmu kancelárske priestory - kancelária na prízemí školského internátu. Celková rozloha 25m2 kancelária a príslušenstvo 10m2 . Priestory kancelárie a príslušenstva sú vykurované, napojené na inžinierske siete.

Minimálna cena za prenájom vyššie uvedených priestorov je stanovená vo výške 10,- € za 1m2/rok bez DPH vrátane pozemku. Cena za prenájom príslušenstva je stanovená vo výške minimálne 3,- € za 1m2/rok bez DPH. V cene nie sú zahrnuté náklady, ktoré bude nájomca uhrádzať.

Nájomná zmluva je možné uzatvoriť na dobu určitú od 01.03.2024 do 31.12.2025

Cenové ponuky možno podávať v písomnej podobe v zatvorenej obálke označenej názvom "Prenájom priestorov v ŠI" v lehote do 22.02.2024 do 10,00 hod na adresu Spojená škola, Rakovice 25, Rakovice, 922 08 Rakovice. Tel.č. 033/7796108 kontaktná osoba Mgr.Kunicová Henrieta

Mgr.Kunicová Henrieta

Riaditeľka SŠ Rakovice