• Zámer na prenájom nebytových priestorov

Predmet a účel nájmu

Na základe zriaďovacej listiny, vystavenej zriaďovateľom - Trnavským samosprávnym krajom ( ďalej len "zriaďovateľ" ) dňa 1.9.2021 ako vlastníkom majetku, má prenajímateľ v správe nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v katastrálnom území Rakovice, zapísanú v Liste vlastníctvač.333. Nehnuteľnosť je umiestnená v k.ú. Rakovice. Zámerom pre prenájom sú miestnosti nachádzajúce sa na prízemí ŠI parcela č. 2/3 súpisné číslo 24 miestnosť č.15. a 16. súčasťou čoho sú aj spoločné priestory. A zároveň ponúka prenájom priestorov nádvoria na parcele 2/1.

Spojená škola, Rakovice25, Rakovice - prenajíma nebytové priestory - kancelárske priestory, spoločné priestory s WC a nádvorie.

1. Prenájom miestností na prízemí školského internátu s.č. 24, na parcele 2/3, miestnosť č.15 a č.16 o výmere 40m2 a spoločné priestory - chodba, WC a spoločné priestory o výmere 5m2. Priestory sú vykurované, s dodávkou vody, s elektrickým rozvodom a odpadom.

2. Prenájom nádvoria na parcele 2/1 o výmere 1.500 m2

Cena: Minimálna cena za prenájom kancelárskych priestorov je stanovená vo výške 12,- € za 1 m2 bez DPH zvýšená o mieru inflácie roku 2023 vo výške 10,5 %. V cene nie sú zahrnuté náklady, ktoré bude nájomca uhrádzať za prevádzkové náklady spojené s používaním kúrenia, vody, elektriky. Cena prenájmu nádvoria sa stanoví ako dohodnutá cena.

Doba nájmu: Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu určitú od 01.06.2024. Cenové ponuky možno podávať v písomnej podobe v zatvorenej obálke označenej názvom "Kancelárske priestory" v lehote do 30.04.2024 na adresu: Spojená škola, Rakovice 25, Rakovice, 922 08 Rakovice. č.t. 0337796108

Rakovice 17.04.2024                                                                         Mgr. Kunicová Henrieta

Riaditeľka SŠ Rakovice