• Zámer na prenájom pôdy

Predmet a účel nájmu: Prenájom pezemku

Na základe zriaďovacej listiny zo dňa 1.9.2021 vystavenej zriaďovateľom - Trnavským samosprávnym krajom ( ďalej len "zriaďovateľ" ) ako vlastník majetku, má prenajímateľ v správe pozemky nachádzajúce sa v katastrálnom území Rakovice, zapísané v liste vlastníctva č. 609 na parcele č. 717/77 o výmere 1.500 m2. V zmysle "Zásad hospodárenia a nakladania s majetkom Trnavského samosprávneho kraja" je prenajímateľ ( ako správca majetku zriaďovateľa ) po súhlase zriaďovateľa oprávnený dať do nájmu majetok, ktorý má v správe tretej osobe.

V súlade s vyššie uvedeným, prenajímateľ - Spojená škola, Rakovice 25, Rakovice má zámer dať do nájmu hore uvedený pozemok t.č. zatrávnený o celkovej rozlohe 1.500 m2.

Cena: Minimálna cena za prenájom vyššie uvedeného pozemku je stanovená na 0,30 €/1 m2 bez DPH. V cene nie sú zahrnuté náklady, ktoré vynaloží nájomca na oplotenie celého pozemku. Oplotenie bude inštalované nájomcom za účelom zabránenia pohybu pasúcich sa zvierat po inej ako prenajatej ploche. Nájmca bude uhrádzať pomernú časť dane z pozemkov.

Doba nájmu: Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu určitú od 01.06.2024 do 31.05.2024.

Záujemcovia o uvedený pozemok môžu podávať cenové ponuky na prenájom v písonej podobe,v zatvorenej obálke označenej názvom "Prenájom zatrávnenej plochy" v lehote do 30.04.2024 do 9,00 hod. na sekretariát Spojenej školy  na adresu Spojená škola, Rakovice25, Rakovice, 922 08 Rakovice. Tel.č. 0337796108

Rakovice 17.04.2024                                                                           Mgr. Henrieta Kunicová

Riaditeľka SŠ Rakovice