• Výlet do Rakovíc

• Stredná odborná škola Rakovice Vám v júnovom termíne pre žiakov 8.ročníka pripravila ponuku na celodenný výlet do Rakovíc (neďaleko Piešťan) ako odmenu pre Vašich žiakov za ich celoročnú námahu.

Navrhovaný program pre max.45 členné skupiny.

09.30h                           príchod do areálu strednej školy

10.00h-12.00h              turnaj žiakov v kolkoch (priestory modernej

kolkárne, v ktorej sa odohrali v roku 2015

majstrovstvá sveta v kolkoch nevidiacich,

s odborným výkladom ako kolky hrať)

12.00-13.00                           obed v školskej jedálni

13.00-13.30                           prezentácia zahraničných projektov školy

samotnými študentmi

13.30-15.00                           kino v zrenovovanej historickej sýpke (výber

filmu po konzultácií)

15.00-16.30                           tradičná opekačka v areáli školy

16.30                            ukončenie výletu odchod domov

Úprava programu možná podľa potreby.

Čo je potrebné si priniesť:

• Žiaci si prinesú obuv vhodnú na kolkársky turnaj (tenistky bielou podrážkou)

Cena zájazdu bez dopravy:

• Prenájom kolkárskych dráh 2 eur/osoba
          • Obed v školskej jedálni 3 eur/osoba
          • Opekačka v parku 2 eur/osoba
          • Pedagogický dozor grátis

Pre pedagógov vykonávajúcich dozor a žiakov sú pripravené darčeky. Nezabudnuteľný zážitok pre deti. Možnosť nákupu rastlín z miestnej produkcie študentov.

Počas celého dňa je zabezpečený pitný režim od spoločnosti Plantex,spol.s.r.o.z Veselého predajcu ovocia a zeleniny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte v pracovných dňoch

od 7:00 do 15:00 na tel. čísle:033/7796108, alebo mailom na adrese: sos.rakovice@zupa-tt.sk. Viac informácií nájdete na www.sosrakovice.sk.

Upozorňujeme, že počet je obmedzený, preto si termín rezervujte čo najskôr.

Tešíme sa na návštevu našej školy.